Elite Thermo

całe ciepło którego potrzebujesz

Wybierz dział firmy

Projektowanie klimatyzacji, montaż i serwis – Elite THERMO

Sprzedaż klimatyzacji , wentylacji, a także systemów ogrzewania nadmuchowego to specjalność firmy Elite THERMO Polska.

Poza sprzedażą proponujemy również wynajem nagrzewnic i klimatyzatorów. Świadczymy usługi techniczne, które obejmują montaż klimy i urządzeń grzewczych, czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Stawiamy na najlepszych. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie znane i cenione marki sprzętu: Thermobile, Gree, Daikin, LG, MDV, Mitsubishi.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące przygotowanej przez nas oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego albo za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie.

Biuro Handlowe:
Ul. Hangarowa 10
70-767 Szczecin

Telefon
91 469 33 37,
91 469 29 28,
91 469 36 67,

e-mail: centrala@etp.pl

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.etp.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ELITE THERMO RYSZARD MIKOŁAJEWSKI, Jedności Narodowej 27 72-130 Maszewo, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem damian@etp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

    [recaptcha]