Sprzedaż nagrzewnic i klimatyzatorów

serwis / wynajem

Wybierz dział firmy

Wynajem nagrzewnic i projektowanie klimatyzacji – Elite THERMO Polska

Sprzedaż urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych oraz serwis klimatyzacji to nasza specjalność. Przez ponad 20 lat w branży firma Elite THERMO wypracowała sobie opinię prawdziwych profesjonalistów w zakresie sprzedaży i wynajmu szerokiego asortymentu z tej dziedziny. W ofercie naszej firmy znalazły się nagrzewnice gazowe GA, AGA, ITLS, nagrzewnice wodne i olejowe, piece grzewcze, promienniki gazowe, dmuchawy oraz wiele innych urządzeń. W sprzedaży mamy modele stacjonarne i mobilne. Wśród tych drugich znajduje się również mobilna klimatyzacja do namiotu. To wygodne, przenośne urządzenie zagwarantuje komfort podczas uroczystości plenerowych.

Promienniki ciepła i osuszacze powietrza

Celem, jaki stawia sobie nasza firma, jest zapewnienie odpowiednich warunków w każdym budynku gospodarczym. Dostarczamy nowoczesne urządzenia do obiektów, w których jest realizowana produkcja lub prowadzona hodowla zwierząt. Oferowane rozwiązania zapewniają m.in. efektywne ogrzewanie kurników.  Do tego zadania proponujemy piece grzewcze i ogrzewanie nadmuchowe, a także promienniki ciepła. Nagrzewnice do kurnika wytwarzają optymalny mikroklimat do wychowu piskląt. Ponadto proponujemy osuszacze powietrza o dużej mocy, które znakomicie nadają się do suszenia zalanych piwnic, hal i całych budynków w stanie surowym.

Urządzenia grzewcze – dystrybucja

Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem cenionej na całym świecie holenderskiej firmy THERMOBILE – produkującej nadmuchowe urządzenia grzewcze i wentylacyjne. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie THERMOBILE sprawia, że możemy zagwarantować najwyższą jakość każdego produktu tej marki. Potwierdzają ją odpowiednie certyfikaty, a także niska podatność na awarie. Dzięki tym cechom nagrzewnice olejowe, nagrzewnice gazowe oraz inne urządzenia grzewcze cieszą się uznaniem i wciąż rosnącą liczbą naszych klientów. Na uwagę zasługuje fakt, że asortyment produkowany przez THERMOBILE jest wykorzystywany przez wojska NATO na całym świecie.

Wynajem klimatyzacji i nagrzewnic

Zakup klimatyzacji i nagrzewnic może być kosztowny, dlatego rozwiązania te nie zawsze sprawdza się przy zapotrzebowaniu sezonowym. Klientom, którzy poszukują atrakcyjnych cenowo rozwiązań, proponujemy wynajem nagrzewnic i klimatyzatorów oraz pozostałego sprzętu do ogrzewania na bardzo korzystnych warunkach.

Zapewniamy również wsparcie techniczne, które obejmuje montaż klimatyzacji, naprawy, czyszczenie klimatyzacji i wentylacji, a także inne usługi serwisowe z zakresu montażu oraz serwisu klimatyzacji i wentylacji. Dostarczamy oryginalne części do nagrzewnic THERMOBILE oraz gaz do klimatyzacji.

Sprzedawane przez naszą firmę urządzenia do wentylacji i klimatyzacji cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Wybierają oni zarówno łatwe do przemieszczania klimatyzatory mobilne, jak i urządzenia stacjonarne montowane przy podłodze, suficie lub na ścianach. Naszym wysokiej jakości produktom zaufało wielu klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Lista obiektów, w których zamontowano urządzenia, znajduje się poniżej.