Sprzedaż nagrzewnic i klimatyzatorów

serwis / wynajem

Wybierz dział firmy

Wynajem i projektowanie klimatyzacji – Elite THERMO Polska

Sprzedaż urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych oraz prace serwisowe przy klimatyzacji to nasza specjalność. Przez ponad 20 lat w branży firma Elite THERMO wypracowała sobie opinię prawdziwych profesjonalistów w zakresie sprzedaży i wynajmu szerokiego asortymentu urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. U nas każdy z klientów znajdzie nowoczesne nagrzewnice olejowe, nagrzewnice gazowe czy nagrzewnice elektryczne.

Promienniki ciepła i osuszacze powietrza

Proponujemy piece grzewcze i ogrzewanie nadmuchowe, a także promienniki ciepła wytwarzające odpowiedni mikroklimat do wychowu piskląt. Dodatkowo dysponujemy osuszaczami powietrza o dużej mocy, które znakomicie nadają się do suszenia zalanych piwnic, hal i całych budynków w stanie surowym.

Urządzenia grzewcze – dystrybucja

Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem cenionej na całym świecie holenderskiej firmy THERMOBILE – produkującej nadmuchowe urządzenia grzewczo-wentylacyjne. Ponad czterdziestoletnie doświadczanie THERMOBILE sprawia, że oferujemy najwyższą jakość każdego produktu poświadczoną przez odpowiednie certyfikaty oraz niską podatność na awarie, co cieszy się uznaniem i wciąż rosnącą liczbą naszych klientów. Na uwagę zasługuje fakt, że urządzenia produkowane przez THERMOBILE wykorzystywane są przez wojska NATO na całym świecie.

Wynajem klimatyzacji i nagrzewnic

Dla tych klientów, którzy potrzebują oferowanych przez nas produktów tylko czasowo, istnieje możliwość wynajmu nagrzewnic i urządzeń do klimatyzacji  na bardzo korzystnych warunkach. Świadczymy również usługi z zakresu montażu oraz serwisu klimatyzacji i wentylacji.

Sprzedawane przez naszą firmę urządzenia do wentylacji i klimatyzacji cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Wybierane są zarówno łatwe do przemieszczania klimatyzatory mobilne oraz urządzenia stacjonarne montowane przy podłodze, suficie lub na ścianach. Naszym wysokiej jakości produktom zaufało wielu klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Lista obiektów, w których zamontowano nasze urządzenia, znajduje się poniżej.