Sprzedaż nagrzewnic i klimatyzatorów

serwis / wynajem

Wybierz dział firmy

Klimatyzacja i sprzęt do ogrzewania – nasze referencje i nagrody

Firma Elite THERMOBILE Polska prowadzi sprzedaż i wynajem sprzętu do ogrzewania oraz szerokiego asortymentu urządzeń klimatyzacyjnych. W ofercie mamy zarówno modele stacjonarne, jak i mobilne. U nas każdy z klientów znajdzie nowoczesne nagrzewnice olejowe, gazowe i urządzenia grzewcze elektryczne. Proponujemy promienniki ciepła, które wytwarzają odpowiedni mikroklimat do wychowu piskląt, a także piece grzewcze i ogrzewanie nadmuchowe. Dodatkowo dysponujemy nowoczesnymi technologicznie maszynami, wśród których wyróżniają się osuszacze powietrza o dużej mocy. Znakomicie nadają się one do suszenia zalanych piwnic, hal i całych budynków w stanie surowym.

Potwierdzeniem jakości naszej pracy oraz wiedzy i doświadczenia, jakimi kierujemy się podczas realizacji zadań, są otrzymane przez nas certyfikaty, referencje i wyróżnienia:

  • wyróżnienie na VIII Międzynarodowych Targach ,,Pomiar i oszczędność ciepła” ECODOM ’97 w grupie tematycznej ,,Źródła ciepła” za piec nadmuchowy na zużyty olej typu AT z odprowadzaniem spalin;
  • list referencyjny od Wielonarodowego Korpusu NATO Pół-Wsch za dostawy w zakresie sprzętu do ogrzewania;
  • list referencyjny od Zakładu Budowy i Remontu Naczep Wielton za projektowanie, dostawę i montaż ogrzewania przemysłowego w halach produkcyjnych;
  • list referencyjny od firmy Technologie Tworzyw Sztucznych sp. z o.o. za dostawę i montaż urządzeń generujących ogrzewanie nadmuchowe wraz z kompletną instalacją rozprowadzenia powietrza systemem kanałowym, oraz za wykonanie kompletnej instalacji systemu wentylacyjnego wraz z uzbrojeniem w wentylatory i automatykę sterującą.

 

wyróznienie list referencyjny list referencyjny list referencyjny